HCB Basic-line Etagere bridge – 60 x 35 x 40 cm – stainless steel
Productinformatie
Pros and Cons according to our specialist
Attributes
| Item number | 2394 |
|---|---|
| Dimensions | 60 x 35 x 40 cm (WxDxH) |
| Weight | 7 kg |
| Brand | |
| Color | Gray |
| Included | – 1x Etagere |
| Load bearing | 80 kg |
| Material | Stainless steel (SS) |
| Uitvoering | Basic-line |


You must be logged in to post a review.